Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > web tasarımı, reklam, ajanslar > Ajans One İzmir Mankenlik Fotomodel Cast Orgtanıtı... Hakkında
Ajans One İzmir Mankenlik Fotomodel Cast Orgtanıtı...

İletişim Bilgileri

Telefon : (232) 5545147337
Adres : 889 Sk. No:2
Merkez/ İzmir

Web Sitesi

http://www.ajansone.com

Hakkında

2008 yılında tecrübeli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan "Ajans One"; 1. yılında da başlangıçta kendine ilke edindiği hızlı ve hatasız aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.

Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren Ajans One; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, bir ismin arkasında kalmak, onların referanslarıyla markalaşmak yerine kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmayı tek hedef belirlemiştir.

Ajans One insan kaynağını bünyesinde tutmak için, dikte edilmiş sert sözleşmeler yerine "kazandır-kazan" politikasıyla hareket etmekte ve kişilere yeteneklerine uygun eğitimler vererek nitelikli insan kaynağı portföyünü artırmaktadır.

Türkiyede malesef ajanslar ın hali içler acısı. İşte bu ajansların üzerine düşen karabulutlar kalkmak bilmiyor. Ajanslar çeşitli iş dallarıyla ugraşırken biz ajanslar olarak birden fazla iş yapmayı kendimize amaç edindik. Maalesef ajanslar Türkiye'de lekeli ajanslar üzerlerindeki bu lekeyi uzun zaman çıkartamayacaklar. Ajanslar ne zaman ki samimi duygular içinde hareket eder işde o zaman ajanslar kıymete biner ve değerli olur. Bizim amacımız ajanslar içerisinde değerli, dürüst, ilkeli ve hicran dergisine yakışır bir ajans olmaktır. Ajanslar denince akla ilk gelen şaibelerden uzak tutumumuzu bizle çalıştığınızda görecekesiniz.

Burada da diğer kollarda bahsettiğimiz dürsütlük ve tabi namus ilkesi bizim için vazgeçilmez bir unsurdur. Manken ajansı dendiğinde malesef Türkiyede eşine az raslanır bir ima sergilenmektedir. Bu alanda manken ajansları da çok lekelidir. Birçok genç kız hayallerine ulaşmak için manken ajansına başvurarak işe başlamaktadır.

Biz iş elbiseleri çekimi, fotograf çekimi gibi fuar organizasyonu gibi alanlarda manken ajansı olarak faliyet yürütmekteyiz. Manken ajansı birçok ajans olmasına karşın "cast"la manken ajansı birbirine karışmış herkes manken ajansı olarak faliyet gösterdiğini söylemiştir.

Manken ajansı olarak da bizimle çalışabilir ilkemizi aşan konularda farklılığımızı elbette belirtmek isteriz. Manken ajansı olarak sizle çalışmak için burdayız.

Kategorileri, Faliyet Alanları

ajanslar

web tasarımı

reklam

logo tasarımı

ajans

moda

tanıtım

dizi

Benzerler

Gazeteler, Televizyon, Haberle...

Mehmetakifersoy

Izmırport Magazin İzmirport

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 izmirdeki.com,  5.0.036