Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > otel, yazılım, satış > Arniva Kurumsal 2009 Hakkında
Arniva Kurumsal 2009

İletişim Bilgileri

Telefon : (232) 02524129991
Faks : (232) 02524129992
Adres : Ulusalcad. 61 Sk. Tokgöz Apt. Kat 2 D 6 Marmaris
Egemenlik/ İzmir

Web Sitesi

http://www.arniva.com.tr

Hakkında

Arniva Ticari Otomasyon Yazılımları 3.0

Teknolojik gelişmelerin işletmelere yansımaları, perakende satış noktalarını sürekli gelişime zorlamaktadır. Bu nedenledir ki; Stok ve satış yönetimini etkin ve doğru olarak yapabilmek artık rekabetin en önemli unsurlarından biri haline geliyor.

- Bir bilgisayar programına gereksinim duyuyorsanız veya kullandığınız program ihtiyacınızı karşılamıyorsa,
- Stok ve satış yönetiminde verimliği esas alıyorsanız,
- Veri güvenliği sizin için önemli ise,açlarınızdan uzaksa,
- Esnek ve kullanışlı bir yapıya ihtiyacınız varsa,
- Zamanı verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, Mesai saatleri isinizin bitirilmesi icin yeterli değilse
- Satın alma sürecinde sipariş takibini gerekli görüyorsanız,
- Satıcı ve alıcılar cari hesaplarını aktif olarak yönetebilmeli ve sıkı cari hesap kontrolü yapabilmeliyim diyorsanız...
- Etkin, Güçlü raporlama ile sağlıklı ve zamanında doğru karar almaya ihtiyacım diyorsanız,
Arniva tam sizin ihtiyacınızı karşılayacak programdır. Perakende ve toptan satış noktalarının ihtiyaçlarına özel hazırlanan Arniva işletmenizde sağ kolunuz olacaktır.

Stok Yapınızı Kendiniz Belirleyin!
Stok kodu ve barkod yapınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturun. Oluşturduğunuz yapı üzerinde ürünlere ait bilgi, özellik, resim, fiyat ve detayları sistemde kolaylıkla tanımlayın. Sisteminizin gereklerine göre renk, beden ve lot takibi yapın. Bir ürüne istediğiniz kadar fiyat ve satış yöntemi tanımlayın. Kampanyalarınız kullandığınız program ile kısıtlanmasın.

Stok İşlemlerinizi Hızlandırın!
Arniva import ile dış veri kaynaklarını (Excel, Word, Html, Csv, xml, Osd, dbf, txt vb. ) kullanarak yeni stok kartları açın binlerce ürünün stoğunu tek seferde programa aktarın. Birçok özelliği aynı olan ürünleriniz için stok çoğalt seçeneğini kullanarak çok hızlı stok tanımlamaları yapın Ürün giriş-çıkışında stok fişi (alış, satış, depo transfer, konsinye giriş-çıkış, üretimden giriş, iade v.b.) işlemleri gerçekleştirin. Ürün ve firmalarla ilgili geçmişe dönük hareketleri takip edin...

Gelişmiş güçlü stok raporlama sistemi size kritik analizler sunar. Bu analizler sizi yanlış mal alımlarından korurken, mal yatırımı verimliliğinizi ve raf devir hızınızı arttırır yatırım verimliliği ve yüksek raf devir hızı işletmenize yüksek kârlılık sağlar.

Ürün Barkodlamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Ürünlerinizin hepsi tedarikçilerinizden barkodlu olarak gelmiyorsa işleri hızlandırmak yanlışlıkları önkemek ve etkin stok takibi yapmak için barkodsuz ürünlere barkod üretme gereksinimi doğacaktır. Arniva size esnek etiket ve barkod dizaynı imkanını sağlar Mal alış faturalarınızdan direkt barkod çıktısı alabilirsiniz üstelik Arniva barkod çıktısını sadece Barkod yazıcılarda değil lazer ve inkjet yazıcılarla da almanızı ve maliyetinizi düşürmenizi sağlar

Ürünlerinize sınırsız sayıda fiyat tanımlayın Nakit, Kredi Kartı Tek Ödeme, Kredi Kartı Taksitli, Bayi Satış, Shop Satış gibi farklı satış fiyatları tanımlayın Hızlı Fiyat Değişikliği ve Toplu Fiyat değişikliği özellikleri ile istediğiniz kriterdeki ürünlerin fiyatlarını kolayca değiştirin.

Arniva; Veri Tarama, Otomatik veri toplama cihazları ile entegre olarak çalışır ürün ana deponuza girip perakende müşteriye ulaşana kadar tüm aşamalarda interaktif stok sistemi ile ürün takibini yapabilirsiniz.

Program içerisindeki Hızlı filtreleme, gruplama ve veri transferi fonksiyonları, işlemlerinize hız ve güç katacaktır. Arniva’da aldığınız tüm raporları Excel (xls,xml) Word (rtf) Pdf, Html, Csv,Not Defteri (txt), Open Office Hesap Tablosu (osd), Open Office Metin Belgesi (otd) ve resim dosyası (bmp, jpeg, tiff, gif) olarak alabilir dilediğiniz kişiye mail olarak gönderebilirsiniz.

Teklif Sipariş sistemi ile karşılaştırmalı ürün fiyat analizleri yapabilecek fayda maliyet analizine göre işinize en fazla verimi sunabilecek ürünü en ucuza alma kararını almakta size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu sizin yanlış alım kararı vermenizi engeller.

Veri transferi ile satış noktalarınız fiziki uzaklığı ne olursa olsun bir tık ötenizde Arniva ile satış noktanız etkin, kontrollü ve verimli bir çalışma ortamına dönüşecek

Cari Hesaplarınızda Kontrolü ele alın
Borç ve alacak bilgilerinizi istediğiniz şekilde gruplandırın etkin şekilde yönetin. Hiçbir alacağınız atlanmasın veya ertelenmesin. Ürün hareketlerinizi cari hesaba entegre edin ve kolaylıkla takibini yapın stoklu cari hesap ekstresi ile cari hesaplara verdiğiniz stokları analiz edin firmalara özel ödeme şablonları çıkartın borç, alacak, virman, mutabakat işlemlerinizi gerçekleştirin. Çoklu döviz desteği sayesinde bir çok para birimi ile cari hesap takibini gerçekleştirin döviz farkından dolayı zarar etmeyin!

Kullanıcı Erişim Haklarınızı Kendiniz Belirleyin!
SQL altyapısı ile verilerinizi güvenli bir ortamda saklayın ve veritabanı teknolojisi ile bilgiyi hızlı ve istediğiniz formatta alarak, bilgi yönetiminden alacağınız verimi arttırın. Bilgiye, yetkisiz kişilerin ulaşmasını engelleyen şifreleme sistemiyle yetkisiz kullanımı engelleyin. Aynı program içinde farklı firma ya da kişi hesapları açarak, farklı işlerinizi tek programdan takip etmenin rahatlığını yaşayın

Daha Kurumsal Çalışın!
Programdan alınan her çıktıyı firmanızın kurumsal anteti ile donatın. İstenilen sayıda Barkod, Etiket, Zarf, Kargo Dökümanı, Banka talimatı vs tasarlayın program içerisinden girdiğiniz verilere göre yazdırın

Arniva Muhasebe Modülü ile cari hesaplarınızın (müşteri veya satıcı hesapları) takibini yaparak, şirketinizin gelir ve giderlerini, bunun sonucu kar ve zarar durumlarınızı değerlendirin. Şirketinizin her türlü parasal hareketini günlük işleyerek, bu hareketleri günlük ve dönemsel raporlar halinde izleyin. İleri vadeli çeklerin ve diğer ödemelerin vadelerini sisteme bugünden işleyip, sonrasında herhangi bir zamanda ödeme planını çalıştırıp, ödenecek gün ve miktarları ekrana yansıtın. Hesap planı işlemlerinizi güvenle gerçekleştirin. Tek düzen hesap planı oluşturarak, oluşturulan hesaba alt hesaplar açın. Masraf merkezleri içinde gruplama yapın. Mali ana tablo tanımlayıp, alt tablolar oluşturun. Defterler, Yardımcı Dökümler, Masraflar, ve Mali Bilanço şeklinde raporlar alın...

Satış Kontrolünü Sağlayın
Perakende satış noktalarınızda hangi ürün ne kadara ne şekilde satılmış kim satmış sorularının cevaplarını tek tuşla öğrenin genel müşteri eğilimlerini analiz edin satın alma departmanınızı bu bilgiler ışığında yönlendirin. Çoklu döviz desteği sayesinde farklı para birimleri ile satış yapın döviz kurlarını merkez bankasından otomatik olarak güncelleyin satışı farklı parabirimi ile tahsilatı farklı parabirimi ile yapabilmenin kolaylığını yaşayın.

Masraflarınızı Kısın!
Kasalarınızdan yapılan masraf ödemelerini detaylıca görün paranızın nerelere harcandığını tesbit edin harcama kalemlerine göre çözüm üretin birkaç aylık masraf raporlarına bakınca inanamaycağınız sonuçlar ile karşılaşacaksınız

Daha fazla Verim alın!
Mağaza personellerinin istediğiniz tarih aralığındaki satışlarını hangi ürün gruplarını satmakta daha başarılı olduklarını görün başarılı personeli ödüllendirin daha fazla satış olarak size dönsün işyeri motivasyonunuz yükselsin.

Farklı noktalardan Sisteme Bağlanın
Arniva Uzak modülü ile internetinizin olduğu her yerden sisteminize bağlanıp on-line işlem yapabilirsiniz bu sizin mekan bağımsız çalışmanızı sağlar Arniva Mobile ile de Windows CE Windows mobile ve İphoneOsx kullanan cihazlar ile sisteminize bağlanıp her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Kategorileri, Faliyet Alanları

restaurantlar

cafeler

apartlar

kafeler

bankalar

lokantalar

otel

yazılım

Benzerler
Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 izmirdeki.com,  9.0.027