Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > şirketler, baskı betonpress betonendüstriyel zemin, beton cilası > Ece İnşaat Baskı Beton Taahhüt Nakliyat Sanayi Tic... Hakkında
Ece İnşaat Baskı Beton Taahhüt Nakliyat Sanayi Tic...

İletişim Bilgileri

Telefon : (232) 02164739214
Faks : (232) 02164739215
Adres : Kör Oğlu Cad Maçka Sok
İzmir

Web Sitesi

http://www.eceinsaatbaskibeton.com.tr

Hakkında

ECE BETON TEKNOLOJİSİ

Hakkımızda
Ece inşaat baskı beton siz müşterilerimize hizmet verebilmek için faaliyetlerine 1997 yılında baskı beton ve beton ürünleri konusunda eğitimli bir şekilde görevine başlamıştır.

10 yıllık tecrübe içerisinde merkez İstanbul olmak üzere Marmara Ege ve Karadeniz bölgesinde çok sayıda müteahhit ve kuruluşlara baskı beton uygulama faaliyetlerinde bulunmuştur.

Ece inşaat baskı beton a göre başarılı ve güvenilir çalışmaların en ekonomik en pratik en kalıcı faaliyetlerle en kısa sürede baskı beton yapılmasından geçmektedir tariflenen işlerin tariflenen süre içerisinde ve tariflenen bedellerle yapılmasında başarımızın etkin faktörler arasında yer almaktadır.

Arazinizde şantiyenizde villanızda parkınızda bahçenizde uygulatmayı düşündüğünüz baskı betonla ilgili genel igili içerikler sitemizde sunulmuştur ayrıntılı bilgiler siz müşterilerimizin talebi doğrultusunda taktım edilecektir.

Hedeflerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda kaliteli güvenilir ve ekonomik bir şekilde baskı beton projelerinizi gerçekleştirmekteyiz.

ECE İNŞAAT BASKI BETON firmamızla çalışmak istediğinizde irtibata geçmenizi temenni eder saygılarımızı sunarız.

Ece inşaat Baskı Beton Taahhüt Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Prensiplerimiz
BİZ ECE İNŞAAT BASKI BETON OLARAK Başarılı her işletmenin ödün vermeyeceği bazı prensipleri vardır. Bizler de ECE İNŞAAT BASKI BETON sektöründe varlığımızı sürdürdükçe prensiplerimizden asla ödün vermeyerek çalışmayı kendimize ilke edindik.

Yaratılan tüm eserlerde öncelikle müşterilerimizin istekleri sağlanması, Titizlikle yürütülen BASKI BETON UYGULAMA aşamalar sonucu ortaya cıkarılan tüm eserlerimizin mimari şartlara, ve standartlara, öngörülmüş teknik şartnamelere, ve baskı beton sanatına uygun olması, baskı beton uygulamalarının taahhüt edilen tarihte teslim edilmesi, Ekolojik dengenin korunması ve çevre kirliliğinin önlenmesi, Teknolojik yeniliklerin yakından takip edilmesi siz müşterilerimizi baskı betona memnun edebilmek ve sevdirmektir.

Firmamızla çalışmak istediğinizde irtibata geçmenizi temenni ederiz.


Ece İnşaat | BASKI BETON TEKNOLOJISI

Anasayfa| Hakkımızda| Baskı Beton| Diğer Uygulamalar| Ticari Ürünler| İletişim


2009 © Tüm hakları ECE İNŞAAT Aittir.

Kategorileri, Faliyet Alanları

şirketler

baskı betonpress ...

beton cilası

taş cilası

Benzerler

Balaban Mobilya Tic. San. Ltd....

Genç Canbaz Tekstil Ticaret Li...

Kozaplast Plastik Ambalaj Sana...

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 izmirdeki.com,  9.0.014