Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > > Hagel Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş Hakkında
Hagel Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş

İletişim Bilgileri

Telefon : (232) 2900494
Faks : (232) 2900494
Adres : Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. No:81/41
İzmir/ Bayraklı/ İzmir

Hizmet Yerleri

İZMİR, MANİSA, AYDIN, BALIKESİR, DENİZLİ

Web Sitesi

http://www.hagel.com.tr

Hakkında

HAGEL Mühendislik A.Ş. olarak yönetim kurulu başkanımızın 35 yıllık mesleki deneyimin ardından 2016 yılında sektöre yeni, kurumsal ve yüksek kaliteli bir nefes getirebilmek adına kurulmuş, karşılıklı güveni esas alarak, tam memnuniyet sağlamak hedefiyle yolunda emin adımlarla ilerleyen bir mühendislik şirketidir.

HAGEL A.Ş. elektrik ve yenilenebilir enerji alanlarından projeden taahhütün son anına kadar anahtar teslim projeler ile toptan ve perakende elektrik malzeme satış departmanı da olan; bunların haricinde Elektrik Mühendisleri Odası’ndan tüm yetkilere sahip kadrolarıyla trafo işletme sorumlulukları, periyodik trafo bakım çalışmaları, İSG kurallarınca periyodik olarak yapılması gereken; topraklama ölçümleri, paratoner ölçümleri, elektrik iç tesisleri uygunluk denetlemeleri, kaçak akım test çalışmaları ve tesisat revizyonları gibi çalışmalarla sektöre tam anlamıyla hakim ve profesyonel; günden güne emin adımlarla büyüyerek ilerleyen bir kurumdur.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Kurulduğu günden itibaren yegane hedefi olan; “uluslararası markette marka bir şirket olmak” gayesine erişebilmek için var gücü ve tüm dürüstlüğüyle sektörel hizmetlerine devam etmektedir.

Kategorileri, Faliyet Alanları

Benzerler

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 izmirdeki.com,  9.0.035